Toke prej 61 ar ne Prishtine te Spitali BAHCECI

Numri i shpalljes: 17665 | Postuar në: 24.04.2018, 07:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 61

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 8.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes 61 ari ngjitur me Spitalin turk ''Bahceci''.Ka dalje ne te dy anet.Dalje direkt ne autostrade PR-Shkup dhe mrapa ka dalje te QMI.Qmimi I volitshem per poziten qe e ka.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 ISA JANJEVA