Shes snowbort

Numri i shpalljes: 17655 | Postuar në: 17.01.2016, 14:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte dimërore - Ski / Aparate/ Pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shum i mir

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Maxhid >(Ndërmarrje)