Pergadis punime te diplomes,punime seminarike

Numri i shpalljes: 17642 | Postuar në: 16.01.2016, 01:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Libra dhe Literaturë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Blihet/Kërkon


Pergadis punime te diplomes per te gjitha drejtimet e fakulteteve ne afate kohore te disponueshme sipas marreveshjes,poashtu pergadis punime seminarike te qfaredo lloj formati dhe ne cilendo pakete te Microsoft Office.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Fiona