Kurse GJERMANISHT,FRENGJISHT,ANGLISHT

Numri i shpalljes: 17624 | Postuar në: 14.01.2016, 15:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Gjuhë

Lloji i shpalljes: Shitet


Ndermjetesim per punesim ne Gjermani per mjeket familjar dhe per infermjeret.
Ndermjetesimi pa pagese.
Punësim njëvjeqarë për të gjitha studentet (te gjitha drejtimeve) në Gjermani dhe mësimi i gjuhës gjermane GRATIS
Kurse per gjuhen GJERMANE , FRENGE , ANGLEZE me cmime te volitshme
kurse per BASHKIM FAMILJAR ne Gjermani, FRANC , ANGLI
PERKTHIME GJYQESORE 049580178

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Shkolla JUVI