goma Dimri 15

Numri i shpalljes: 17589 | Postuar në: 12.01.2016, 10:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 15

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 190 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten goma dimri me bandash

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 egzon