NJOFTIME-MARTESORE-FALAS

Numri i shpalljes: 17507 | Postuar në: 06.01.2016, 21:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Kontaktet personale / Grua kerkon Burrë

Lloji i shpalljes: Shitet


Pershendetje per te gjithe Meshkujte dhe Femrat pa dallim moshe qe kan qellime serioze qe jan kerkim Fatit kerkim Shpirtit Binjak mos Hezito Fatin Kerko shkruaj ketu Bindu dhe Beso****VEREJTEJE i Lus Personat e Martuar mos te shkruajn vetem personat qe kan Qellim Martesen dhe me Kriju Familje ju pres me kenaqesi diskrecioni i plot per gjdo person te dhenat e juaja nuk dot shperndahen pa lejen tuaj verejte per Meshkujt qe kerkojn Femra nga Diaspora mos te shkruajn sepse nuk ka oferta kontakto falas permes email adr time gjejeshpirtin_binjak@hotmail.com ose permes adr time te FCB ja linkuwww.facebook.com/MARTTESSA Respekte per te Gjithe ju pres me knaqesi

 Prishtinë     Prishtinë 10010

Dërgo E-mail

 Njoftime-Martesore-Falas