Qengja

Numri i shpalljes: 17389 | Postuar në: 28.12.2015, 12:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Mish, Sallame dhe Suxhuk

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesim Qengja te pjekur

 Viti     Viti

 Afrim