Iphone 5

Numri i shpalljes: 17305 | Postuar në: 20.12.2015, 14:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphone 5

Çmimi: 220 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Iphone 5 ngjendje trregullt

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 Lirim