Leshoj lokalin me qira i cili ka 80m2

Numri i shpalljes: 17295 | Postuar në: 05.04.2018, 18:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 0

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Ambiente shërbimi

Lloji i shpalljes: Shitet


Leshoj lokalin me qira i cili ka 80m2 dhe gjendet ne lagjen bregu i diellit prane shkolles fillore 'Iliria' dhe Al-petrolit i pershtatshem per cdo veprimtari.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 agim