Vaj për kurimin e venave pa operacion

Numri i shpalljes: 17271 | Postuar në: 17.12.2015, 20:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medicinë alterantive

Lloji i shpalljes: Shitet


Vaj për kurimin e venave pa operacion
====================================
Jemi në podujevë vetëm përmes interneti punojmë
me porosi të gjitha porosit mund ti bëni ne
+386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
Produktet ju vin në shtëpi në gjithë teritorin e
Kosovës
====================================
Variçet në vena janë një sëmundje që ndodh në sistemin sipërfaqësor venoz.
PËRBËRËSIT;
1.MJALT.
2.UTHULL MOLLE.
3.LIMON.
4.HUDHER.
5.XHENXHEFIL.
SHËRIM 100% VETËM BRENDA 3 MUAJVE.
Një Shishe i Ka 250ml. Terapija Është 9 Shishe.
PËRDORIMI;
Esëll në mëngjes gjysmë filgjani i kafes mbushet me vaj dhe pihet
gjdo ditë
B.Hajdari
A.Gjergji
I.Gjini mjek alternativ etj tregojn per suksesin e keti vaji elhamdulilah

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 info mjeksia