Jakne per motociklet

Numri i shpalljes: 17221 | Postuar në: 14.12.2015, 17:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Të tjera

Madhësi: L

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 40 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Jakne per motociklete por e pershtatshme edhe per perditshmeri, eshte waterproof.

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Osman