Beje udhtimet nga fushe kosova per ne shkup ne aeroport

Numri i shpalljes: 17179 | Postuar në: 11.12.2015, 16:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Në muaj: Dhjetor

Lloji i transportit: Ofroj transport

Nga: Fushe Kosovë

Deri: Maqedoni

Koha e nisjes: 06.00

Data: 18

Çmimi: 1 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Udhëto së bashku

Lloji i shpalljes: Shitet


Bej udhtimet per ne shkup ne aeroport dhe prej aeroportit te shkupit ne kosove me vetur

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Fati