Goma M+S

Numri i shpalljes: 17142 | Postuar në: 09.12.2015, 12:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 17

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 200 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Goma jan po thuaj te reja 1 muaj te perdorura
Jan M+S
225/45 r17 xl M+S

 Vushtrri     Vushtrri

 Beni