furra kamina skara (grilla)

Numri i shpalljes: 17132 | Postuar në: 21.08.2019, 18:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


punojm furra per pizza , kamina modern dhe klasik dhe grilla (skara) per oborre

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 fitim