SALOMON PATIKA

Numri i shpalljes: 17129 | Postuar në: 08.12.2015, 11:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Të tjera

Madhësi: 42

Ngjyra: gri e lehtë

Çmimi: 40 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


JAN TE ARDHUR PREJ GJERMANIE SALOMON GATI TE REJA
PER ME SHUM 044-467-010

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 NOLI