elektricisti

Numri i shpalljes: 1564 | Postuar në: 29.12.2013, 12:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


ofroj sherbime elektrike si dhe intervenime ne prishje te ndryshme ne shtepi banes apo lokale

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 bali