Goma dimrore 18-qe

Numri i shpalljes: 15077 | Postuar në: 03.12.2015, 19:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 18

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


4 copa dimrore dhe 2 copa verore

 Gjilan     Gjilan 60030

Dërgo E-mail

 Veton