PARKET - LLAMINAT

Numri i shpalljes: 15048 | Postuar në: 02.12.2015, 16:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Dyqane, Tregti / Parketi - Laminates - Tapete

Lloji i shpalljes: Shitet


SHTRUES I DYSHEMEVE PARKET- LAMINAT

Për një Ambient më të Shëndosh Zgjedhje e përkryer për çdo shtëpi apo banes !
• Pa pluhur dhe Alergji !
• Ju me gjasë do të bleni Parket vetëm një herë në jetën Tuaj !
• Mendoni për këtë !
Firma e specializuar për Parket.Llaminat
• Shitjen,montimin e Parketit
• Gdhendjen e parketit
• Shitjen,montimin e Laminatit
*ngjyrosjen e parketit me ngjyra speciale
• Restaurimin dhe riparimin e të gjitha llojeve të Parketit
• Parketi i juaj së shpejti do të duket i Ri.
Garancion sipas marrveshjes
Info:044 20 29 74
Ju mirpresim në Rr.Lidhja e Prizerenit Tophane-Prishtinë

 Prishtinë     Prishtinë 10140

Dërgo E-mail

 N.SH."BESI" >(Ndërmarrje)