PARKET-LLAMINAT

Numri i shpalljes: 15046 | Postuar në: 02.12.2015, 14:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 €

Kategoria Dyqane, Tregti / Parketi - Laminates - Tapete

Lloji i shpalljes: Shitet


Ne bejm shitjen e të gjitha llojeve te parketit duke fillue prej parketit 8 mm mozaik ,klasik,dhe fertik
parket bungu klas e parë,e dyt,dhe te tret të prodhimit kroat dhe materjale përcjellse duke fillue nga para ngjitesi ,ngjitesi ,fuga,parallaki,llaki të gjitha materjalet përcjellse jan të prodhuesit italijan CHIMIWER dhe te gjitha modelet e llajsneve per dysheme .
Po ashtu kemi edhe te gjitha llojet e llaminatit te prodhimit Gjermat .Neve mundeni te na gjeni në rrugen Lidhja e prizerenit afer semaforave në tophane ose në afersi te dyqaneve të shitjes se materjaleve të rrymes por për qdo info mundeni të na kontaktoni ne nr.tel.044-202-974 ju mirpresim.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 N.SH."BESI" >(Ndërmarrje)