Shes gomat me bandash

Numri i shpalljes: 14951 | Postuar në: 24.11.2015, 20:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 15

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 160 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


shes gomat me bandash dhe me rot kapne diminzionet 185x65x15 Qmimi Fix 160 euro

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 ruzhdi