Goma 145.70.14

Numri i shpalljes: 13896 | Postuar në: 21.11.2015, 19:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 14

Lloji i gomave: Goma verore

Çmimi: 80 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes gomat me bandash te FIATIT

 Gjilan     Gjilan 60000

 Hajra