OXHAK PASTRUES

Numri i shpalljes: 13868 | Postuar në: 14.07.2016, 10:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


PASTROJM :
- OXHAQET
- KALLDAJAT
- KAMINAT
PAISJET DHE PËRVOJA NGA ZVICRRA
TEL 044 643 682

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 OXHAK PASTRUESW >(Ndërmarrje)