Pompa per derivate te naftes dhe benzines

Numri i shpalljes: 13852 | Postuar në: 18.11.2015, 10:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


shes pompa per derivate

 Klinë     Klinë

Dërgo E-mail

 Beg