Shitet iPhone 4s 32GB

Numri i shpalljes: 13828 | Postuar në: 16.11.2015, 16:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: IOS 9.1

Çmimi: 150 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet iPhone 4s 32GB gjithqka ne rregull i bardh iOS-9.1 I zhbllokum telefoni nuk esht I ardhur ne paket esht pak i perdorur ekranin ja kam ndrruar shum frik... Ndrrim I mundshem me Samsung Galaxy S3

 Dardanë     Muçivërc

Dërgo E-mail

 Erblin