Gurtne per vetura

Numri i shpalljes: 13781 | Postuar në: 14.11.2015, 10:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 45 € i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Autoservise dhe Lavazhe

Lloji i shpalljes: Shitet


Gurtne (frena) te veturave ne gjendje te rregullt pa perdor hiq (Ford,Bmw,Audi,Pasat,Golf,Toyata...) Qmimi Me Marrveshje

 Dardanë     Muçivërc

Dërgo E-mail

 Auto Pjes