qiftelia

Numri i shpalljes: 13765 | Postuar në: 29.08.2019, 22:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Istrumente me tel

Lloji i shpalljes: Shitet


+38344984871
Qiftelia ,Sharkia .Prima si dhe bejm riparimin e tyre dhe kemi pjes te ndryshme per vegla /Ju mirpresim

 Ferizaj     Ferizaj 70040

Dërgo E-mail

 tali