kompjuera komplet

Numri i shpalljes: 13723 | Postuar në: 10.11.2015, 18:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: Të tjera

Hard Disk HDD: 160 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 1.400 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes 8 core 2 duo kompjutera te kompletuar me monitore 19inq te holle dhe nje me te dobet .
Te njejtit mund te perdoren per biznes te internetit dhe lojrave.
Njeherit me qmim vjen dhe tavolina e tyre me 8 karrige ideale per kete biznis .

 Dardanë     Dardanë

 Besniki