Shes Tv ne gjendje te rregullt

Numri i shpalljes: 13689 | Postuar në: 08.11.2015, 09:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera

Produkt: CRT - Klasikë

Madhësi: 51 cm (20 inch)

Çmimi: 25 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / TV / LCD / Plasma

Lloji i shpalljes: Shitet


Tv ne gjendje te rregullt

 Dardanë     Hogoshtë

 Fisnik