Karroc femijesh e kompletuar

Numri i shpalljes: 13671 | Postuar në: 06.11.2015, 19:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i shpalljes: Shitet


Karroc femijesh me vler 300 euro, shitet me gjysm qmimi. E pa perdorur dhe e kompletuar.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Granit Gashi