Shes 4 goma dimri me fellne

Numri i shpalljes: 13554 | Postuar në: 29.10.2015, 14:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 13

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 100 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Gomat jan pothuajse te reja. Shif fotot

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Beni