Elekto & Hidro Instalues

Numri i shpalljes: 1327 | Postuar në: 01.12.2013, 21:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Instalim elektrik

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofroj instalime elektrike, intervenime ne prishjet e ndryshme qe ndollin ne jeten e perditshme, bej regullimin e kalldjave te ndryshme, furave te medha, nxemseve te ndryshme, bojlerve, shporetve elektrik. Ofroj instalime te ujit dhe kanalizimit, intervenime ne prishjet e ndryshme qe ndollin ne jeten e perditshme, montimin e sanitaris si : bojlerve, lavamanave, bildeve , Wc , tushkabinave dhe kadave, montimin e rrezervarve me pomp dhe me rramje te lire.

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Naim