kurse ANGLISHT GJERMANISHT FRENGJISHT

Numri i shpalljes: 1277 | Postuar në: 26.11.2013, 19:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Libra dhe Literaturë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


ANGLISHT GJERMANISHT FRENGJISHT
ne shkollen e gjuheve JUVI ju mund te mesoni gjuhet e huaja nga metodat me te reja te mesimdhenies dhe ne nje ambient te kendshem.
Kurse ne shkolle dhe jasht shkolle
kurse individuale dhe grupore
Kurse per femije dhe te rritur
kurse per bashkim familjare - anglisht - gjermanisht - frengjisht

perkthime gjyqesore
gjermanisht - anglisht - shqip dhe anasjelltas

NA GJENI TE RRETHI MBRAPA HOTEL BACI
juvi.kursegjuhesh@yahoo.de 049 580 178 044 145 903

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 juvi