LETER PER ARKA FISKALE

Numri i shpalljes: 1267 | Postuar në: 25.11.2013, 17:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Letër, Zarf, Kalendarë

Lloji i shpalljes: Me qira


Kompanija TERMO FISKAL eshte fabrika e par ne Kosove e prodhimit te letres termike per kaca fiskale ,ATM-BANKOMAT,POS-TERMINAL etje
te ne mund te gjeni te gjitha llojet e letreve termike si dhe tonareva etiketave barkodave.
Te ne mund te beni edhe shtyjpjen e logos se kompanis suja ne kupona fiskal.

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 TERMO FISKAL >(Ndërmarrje)