shes goma te veres 205

Numri i shpalljes: 1258 | Postuar në: 24.11.2013, 14:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 170 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


shes goma te veres 205 65 16 c te ardhura nga gjermanija

 Skenderaj

 dardan