GOMA TE DIMRIT

Numri i shpalljes: 1256 | Postuar në: 23.11.2013, 12:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 65 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten 2 Goma te dimrit 195/60/15, Jon te reja vetem nje muj te perdora, DMTH - kete vite jan ble ne muajin shkurt-2013 gomat jan per golf-opel etj. ose ndrrim me GOMA te dimrit per Mercedes, vetem te jen 15. Arsyja eshte se e kam ndrruh veturen! kontaktoni ne kete email studenti58@hotmail.com flm permirkuptim

 Ferizaj

Dërgo E-mail

 Irfan