Kitarë elektro-akustike "FENDER"

Numri i shpalljes: 12508 | Postuar në: 25.10.2015, 17:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Kitara, Kitara elektrike

Lloji i shpalljes: Shitet


Kjo kitarë është mëse e pa perdorur fare, e derguar nga Amerika i perket markës Fender eshte ne gjendje te shkelqyer dhe ka tingull t'shkelqyer.

 Ferizaj     Ferizaj 70000

 Driton