2 Kreveta Dykatesh

Numri i shpalljes: 12464 | Postuar në: 25.07.2016, 11:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Mobilje / Tapete

Lloji i shpalljes: Shitet


Jane te reja dhe kualitative, gjenden me nje hostel ne qender te qytetit permbi Z mobile.

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Edis Krusha