Karrige per ushqyerje

Numri i shpalljes: 12454 | Postuar në: 20.10.2015, 23:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 55 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karige për ushqyerje

Lloji i shpalljes: Shitet


Ulsja eshte komplet me tavoline eshte e kualitetit te larte, me ka ardh nga Gjermanija. Eshte teresisht e pademtuar askund dhe shume pak e perdorur

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Vlora Krasniqi