ne gjendje të regullt nje Xhaket

Numri i shpalljes: 12431 | Postuar në: 19.10.2015, 18:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Xhupa - Xhaketa

Madhësi: XL

Ngjyra: Bordo e kuqe

Çmimi: 40 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shum gjendje të mir

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Prizren