KERKOJ GRUA PER MARTES

Numri i shpalljes: 12319 | Postuar në: 12.10.2015, 18:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i pa diskutueshëm

Kategoria Kontaktet personale / Burri kërkon Grua

Lloji i shpalljes: Shitet


Kerkoj grua per martes. Munden te lajmrohen edhe personat te cilet kan lidhje dhe rrethana per martesat e personave.Mosha e gruas munet te jet deri ne moshen 35 vjeqare. Dhe mund te jet gruaja edhe nga shqiperia. Nese ofrohet msiti te gjithat shpenzimet jan tonat.
Per inf. lajmrohuni ne ket adres...ilirithaqi@hotmail.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 ILIR THAQI