Leshoj katin me qera

Numri i shpalljes: 123 | Postuar në: 20.09.2012, 19:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 170 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Kati posedon kuzhin dhom fjetje dhe sallon dhe banjo me hurje te ndar.Oborri esht ne sherbim te katit te leshuar me qera .Shtepia gjendet ne lagjen kodra e trimave rruga zenen bajraktari.

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 hasan