BLEJ KANARINC/BILBIL

Numri i shpalljes: 12231 | Postuar në: 08.10.2015, 13:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 € i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Shpendë

Lloji i shpalljes: Blihet/Kërkon / Shkëmbim i mundshëm


BLEJ KANARINC/BILBIL SLLAVUJAR, MASHKULL ME NGJYR TE GJELBERT TE MBYLLUR, OSE E QEL, ARSYEJA QE KERKOJ KET KANARIC/BILBIL ME KET NGJYRE DHE GJINI SEPSE KENDOJNE SHUME GJAT DHE KAN ZERIN E NALT,POR QE JENI TE SIGURT QE NGJYRA TJETER E SLLAVUJARIT KENDON, ATEHERE MA DESHMONI, NESE KENI TE TILLE ME LAJMERONI MOS ME OFRONI MOZAIKA, MALINOA OSE TJERE KANARINCA QE NUK KENDOJNE, PARA SE ME E BLE KISHA PAS DESHIRE TA SHOH DHE NDEGJOJ NE VIDEO FALEMINDERIT

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 ...........