Goma

Numri i shpalljes: 12194 | Postuar në: 05.10.2015, 20:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 15

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 70 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


goma tmira jon shum te. dimrit

 Prishtinë     Prishtinë 10010

 mexhidi