Gumat në shitje

Numri i shpalljes: 12185 | Postuar në: 05.10.2015, 14:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 15

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 220 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes kater gumat 15 për golf 4 ne gjendje shum të mir 3 muj dimer të perdorne veq gumat komplet me bandash dhe rotkapne

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12010

 Bujar