Shitje

Numri i shpalljes: 12180 | Postuar në: 05.10.2015, 08:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes ulse per sallon shum pak te perdura numri kotak vajber +37744362190

 Fushë Kosovë     Bardh madh

Dërgo E-mail

 Adem