LLamba ekonimike 80% me lire.. DHE LED DRITA ME MBUSHJE

Numri i shpalljes: 1214 | Postuar në: 15.11.2013, 03:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Llamba

Lloji i shpalljes: Shitet


LLAMBA EKONIMIKE HARXHIMININE KAN 85W KURSE NDRICIMIN E KAN 425W JANE....
PO ASHTAU KEMI EDHE DRITA ME BATARIA LED DRITA JAN ME MBUSHJE GJITHCKA QE OFROJM NE I KEMI ME SHUME SASIA DHE CMIMI I ARSYESHEM
na kontaktoni me email......

 Ferizaj

Dërgo E-mail

 LAMI