kitarë elektrike

Numri i shpalljes: 121 | Postuar në: 19.09.2012, 20:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Kitara, Kitara elektrike

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


IBANEZ RG Series made in Japan

 Gjilan

Dërgo E-mail

 Reshat Beqiri