Karik per femije,dubak dhe vetur per femi

Numri i shpalljes: 12019 | Postuar në: 22.11.2015, 21:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karige për ushqyerje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes kariken e bukes per femi, dhe dubakun.cmimi per karike eshte 50 euro,dhe per dubak 25 euro

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Niti