Kepucë jordan

Numri i shpalljes: 12018 | Postuar në: 24.09.2015, 17:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë sporti

Madhësi: 37

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 75 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për vajza

Lloji i shpalljes: Shitet


I kam disa kepucë firma jordan orgjinal ngjyrë rozë dhe hiri te perdorura dy herë

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Emma