Tavolin

Numri i shpalljes: 11996 | Postuar në: 22.09.2015, 17:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Tavolina

Lloji i shpalljes: Shitet


Tavolina eshte ne gjendje shum te mir pa asnje gervishje, shum pak e perdorur.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Luli